قبل از هر چیزی باید بدونید ما هم به اندازه شما خوشحالیم از اینکه خدا فرزندی بهتون هدیه داده و مسئولیت سخت مراقبت و نگهداری از یه موجود دوست‌داشتنی رو به شما بخشیده. اونم توی دنیای امروز که کسب و کارهای اینترنتی بسیار گسترده شدن و الگوهای خرید و مصرف رو به کلی تغییر دادن...

نی‌نی پی...؟

نی‌نی پی یه مرجع برای محصولات بهداشتی‌ و غذاییه که هر خانواده‌ای از اولین روز بچه‌دار شدن بهش نیاز داره. سال 1397 تاسیس شده و قراره همراهی مطمئن برای شما باشه.

تو نی نی پی همه چیزهایی که کوچولوتون نیاز داره پیدا می‌کنید، از پوشک گرفته تا کرم و لوسیون‌ و شامپوهای مختلف که هر کدومشون یه کاربردی دارن،سرلاک و شیرخشک و فرنی‌های خوشمزه و انواع و اقسام خوردنی‌های متنوع برای این موهبت الهی...

اصلی‌ترین هدف نی‌نی پی اینه که شما با خیال راحت فرزند دلبندتون رو در آغوش بگیرید و از منزل خودتون، بهترین محصولی که بهش نیاز دارین سفارش بدید و مطمئن باشید که در اسرع وقت به دستتون می‌رسه.

 

اما چرا نی‌نی‌ پی؟

کوچولوهای قشنگ شما به شدت حساس هستن بنابراین محصولاتی رو لازم دارن که دارای بالاترین کیفیت باشن، همینطور اصالت اونا تایید شده باشه تا از هرگونه عواقب مثل بروز حساسیت‌های غذایی یا پوستی جلوگیری بشه.

ما نیاز شما رو برطرف کردیم و می‌تونین مطمئن باشید محصولاتی که از نی‌نی پی تهیه می‌کنید دارای بالاترین کیفیت هستند.

امیدواریم بتونیم کمک مناسبی برای شما باشیم و این رو فراموش نکنید که ما هم به نظرات شما نیاز داریم تا روز به روز و پای به پای رشد کوچولوهای شما، رشد کنیم و خدمات بهتری تقدیم‌تون کنیم.