سلااااام به همه مامان باباهای مهربونی که این نوشته رو میخونن!
بهتون تبریک میگم که خانوادتون بخاطر وجود نی‌نی یا نی‌نی‌های دوست داشتنی، بزرگتر و گرمتر شده....

چند دقیقه‌ای میخوام در مورد تیم نی‌نی‌پی باهاتون حرف بزنم..

اساسی‌ترین باور ما اینه که کوچولوهای شما، پاره تن سرزمین‌مون هستن، پس مهمه که بهترین‌ها رو داشته باشن و حال‌شون همیشه عالی باشه!

شاید براتون جالب باشه که نی‌نی‌پی از کجا شروع شده؟!

اول اولش،
توی اوضاع گرونی پوشک که برای همه مادر پدرا دغدغه شده بود و نمی‌تونستن به راحتی این کالای اساسی بچه‌ها رو تهیه کنن، ما دست به دست هم دادیم و یه پوشک‌بار مجازی راه انداختیم تا بتونیم توی کمترین زمان، بهترین کالایی که شما نیاز دارین رو با قیمت مناسب، درب منزل‌تون تحویل بدیم.
رضایت و اقبال خیلی زیاد شماها، دقیقا همون جرقه‌ی امیدی بود که باعث شد بمونیم کنارتون..

پس تصمیم این شد،

همه توان‌مون رو بگذاریم و نقشه راه بنویسیم تا به یه مرکز خرید آنلاین ویژه کوچولوها تبدیل بشیم....

و امروز،

نی‌نی‌پی میتونه با افتخار اعلام کنه هر چیزی که کوچولوهای شما نیاز دارن، از خوراکی و سرلاک و غذای کمکی و قطره های مکمل تا پوشک و پوشاک و وسایل بهداشتی جورواجور رو براتون فراهم کرده تا به سادگی یه کلیک، بدون کمترین دردسری به نیازهاتون برسین..

تک تک کالاهایی که تقدیم شما میشه (مواد اولیه و شرکت سازندش)، پیش‌تر توسط تیم تخصصی نی‌نی‌پی، حسابی بررسی میشه تا مطمئن بشیم کالایی که برای بچه ها میاریم معتبر و مفیده!

علاوه بر اون ما همیشه در کنار دغدغه‌های مادرانه، دل نگران پدرها هم بودیم...
امکان ارسال رایگان پوشک که پرمصرف‌ترین کالای بچه‌هاست و فروش محصولات با کمترین سود و در خیلی از موارد پایین‌تراز قیمت بازار، گواه صمیمیت ما و پدرهاست..

اینجا کیفیت و تنوع حرف اول رو می‌زنه!
ما دوست داریم محصولات گوناگونی به مشتریامون پیشنهاد بدیم.
اگه وقت ندارین توی بازارها و مغازه‌ها دنبال محصولات مورد نیازتون بگردین، یا از کیفیت و اصل بودن اجناس اطمینان ندارید و یا حتی اگه توی شهر محل زندگیتون تنوع محصولات بی‌معناست، نی‌نی‌پی کنار شماست...

و یه اتفاق ویژه....

باتوجه به تجربه و آگاهی‌هایی که توی این مدت از نیازهای بچه ها و ظرفیت بازار بدست آوردیم، با بعضی کمبودها مواجه شدیم...
بنابراین هر جا که تونستیم، دست به تولید زدیم!
رضایت شما از تولیدات نی‌نی‌پی، فوق العاده بوده!
از سویق کودک آویدار شروع کردیم، و با چهارشیره، سویق شیرافزا، جودوسر و تکه های میوه، پاف میوه عصرانه و محصولات جذاب دیگه، راهمون رو ادامه میدیم...

انرژی و انگیزه‌ای که از شما می‌گیریم انقدر زیاده که جرات‌مون رو برای رقابت با برترین‌های جهان افزایش داده و هر روز پرتلاش‌تر از قبل برای شما وقت میگذاریم...

بدون شک، شما لایق بهترین‌ها هستید.....