سلااااام به همه مامان باباهای مهربونی که این نوشته رو میخونن!
بهتون تبریک میگم که خانوادتون بخاطر وجود نی‌نی یا نی‌نی‌های دوست داشتنی، بزرگتر و گرمتر شده....

چند دقیقه‌ای میخوام در مورد تیم نی‌نی‌پی باهاتون حرف بزنم..

اساسی‌ترین باور ما اینه که کوچولوهای شما، پاره تن سرزمین‌مون هستن، پس مهمه که بهترین‌ها رو داشته باشن و حال‌شون همیشه عالی باشه!

شاید براتون جالب باشه که نی‌نی‌پی از کجا شروع شده؟!

اول اولش،
توی اوضاع گرونی پوشک که برای همه مادر پدرا دغدغه شده بود و نمی‌تونستن به راحتی این کالای اساسی بچه‌ها رو تهیه کنن، ما دست به دست هم دادیم و یه پوشک‌بار مجازی راه انداختیم تا بتونیم توی کمترین زمان، بهترین کالایی که شما نیاز دارین رو با قیمت مناسب، درب منزل‌تون تحویل بدیم.
رضایت و اقبال خیلی زیاد شماها، دقیقا همون جرقه‌ی امیدی بود که باعث شد بمونیم کنارتون..

پس تصمیم این شد،

همه توان‌مون رو بگذاریم و نقشه راه بنویسیم تا به یه مرکز خرید آنلاین ویژه کوچولوها تبدیل بشیم....

و امروز،

نی‌نی‌پی میتونه با افتخار اعلام کنه هر چیزی که کوچولوهای شما نیاز دارن، از خوراکی و سرلاک و غذای کمکی و قطره های مکمل تا پوشک و پوشاک و وسایل بهداشتی جورواجور رو براتون فراهم کرده تا به سادگی یه کلیک، بدون کمترین دردسری به نیازهاتون برسین..

تک تک کالاهایی که تقدیم شما میشه (مواد اولیه و شرکت سازندش)، پیش‌تر توسط تیم تخصصی نی‌نی‌پی، حسابی بررسی میشه تا مطمئن بشیم کالایی که برای بچه ها میاریم معتبر و مفیده!

علاوه بر اون ما همیشه در کنار دغدغه‌های مادرانه، دل نگران پدرها هم بودیم...
امکان ارسال رایگان پوشک که پرمصرف‌ترین کالای بچه‌هاست و فروش محصولات با کمترین سود و در خیلی از موارد پایین‌تراز قیمت بازار، گواه صمیمیت ما و پدرهاست..

اینجا کیفیت و تنوع حرف اول رو می‌زنه!
ما دوست داریم محصولات گوناگونی به مشتریامون پیشنهاد بدیم.
اگه وقت ندارین توی بازارها و مغازه‌ها دنبال محصولات مورد نیازتون بگردین، یا از کیفیت و اصل بودن اجناس اطمینان ندارید و یا حتی اگه توی شهر محل زندگیتون تنوع محصولات بی‌معناست، نی‌نی‌پی کنار شماست...


انرژی و انگیزه‌ای که از شما می‌گیریم انقدر زیاده که جرات‌مون رو برای رقابت با برترین‌های جهان افزایش داده و هر روز پرتلاش‌تر از قبل برای شما وقت میگذاریم...

بدون شک، شما لایق بهترین‌ها هستید.....