قبل از هر چیزی باید بدونید ما هم به اندازه خوشحال هستیم که خدا به شما فرزندی هدیه داده و مسئولیت سخت مراقبت و نگهداری از یه موجود دوست‌داشتنی رو به شما بخشیده اونم توی دنیای امروز که کسب و کارهای اینترنتی بسیار گسترده شدن و به کلی الگوهای خرید و مصرف رو تغییر دادن...

نی‌نی پی...؟

نی‌نی پی مرجع محصولات بهداشتی‌ایه که هر خانواده‌ای از اولین روز بچه‌دار شدن نیاز داره و در سال 1397 تاسیس شده و قراره همراهی مطمئن برای شما باشه.

از پوشک بگیرید تا کرم و لوسیون‌های مختلف که هر کدومشون یه کاربردی دارن، دستمال مرطوب تا شامپوهای متنوع برای این موهبت الهی...

اصلی‌ترین هدف نی‌نی پی اینه که شما با خیال راحت و از داخل منزل و در کنار فرزند دلبندتون، محصولی که می‌خواین رو تهیه کنید و مطمئن باشید که در اسرع وقت به دستتون می‌رسه.

اما چرا نی‌نی‌ پی؟

کوچولوهای قشنگ شما به شدت حساس هستن بنابراین محصولاتی رو لازم دارن که دارای بالاترین کیفیت باشن، همینطور اصالت اونا تایید شده باشه تا از هرگونه عواقب مثل بروز حساسیت‌های پوستی جلوگیری بشه.

ما نیاز شما رو برطرف کردیم و می‌تونین مطمئن باشید محصولاتی که از نی‌نی پی تهیه می‌کنید دارای بالاترین کیفیت هستند.

امیدواریم بتونیم کمک مناسبی برای شما باشیم و این رو فراموش نکنید که ما هم به نظرات شما نیاز داریم تا روز به روز و با رشد کوچولوهاتون، رشد کنیم و خدمات بهتری به شما ارائه بدیم.